رنگ زندگي

 

رنگ زندگي

زندگي براي شما به چه رنگي ست؟ سفيد ؟ سياه؟ آبي؟............؟ آيا زندگي همواره به يك رنگ است؟ يا هر بار رنگي به خود مي گيرد؟  آيا زندگي شما اصلن رنگي دارد؟ من به اين باور رسيده ام كه رنگ زمينه ي همه ي زندگي ها رنگ سياه باشد. اين مرا به شگفت وا داشته است كه چرا با اين همه تنوع در رنگ ها رنگ زندگي تك رنگ است . اين تك رنگي آن هم رنگي كه ديدنش به سختي به نگاهي مي ارزد زندگي را به كام آدم ها تلخ كرده است.چاره اي نيست جز آنكه با رنگي ديگر اين سياهي را پوشاند يا اينكه در تاريكي مطلق آن را به قتل رساند. اما چه رنگي مي تواند سياهي را بپوشاند ؟ اين كار از عهده ي سفيدي بر مي آيد؟ تيره ها در اين كار تواناترند ولي خود نيز به زندگي تيرگي مي بخشند كه هر چند از سياه روشن تر است ولي در تيرگي با سياهي هم كاسه است.

زندگي من به رنگ سايه است. نه تاريك نه روشن. نه چندان پر نور است كه بشود در آن راه را پيدا كرد و نه آنچنان تاريك كه بتوان در سياهي آن خود را گم كرد.

سرنوشت

/ 6 نظر / 3 بازدید
ری را

رنگ زندگی من از کودکی سفيد بوده اما از وقتی که قلم دستم گرفتم و چشمو گوشم به روی دنيا باز شده با مداد سياه خط خطيش کردم خطهایی که با هیچ پاکنی پاک نمی شن!!!!

هستی

........ ...... ... .. .

تروريست

وبلاگ خوبی دارين متين و وزين اما دوست عزيز اين اقا احسان!!!!!!! دزدی در روز روشن، سرقت علمی و تحریف مطالب یک نویسنده آقای احسان گزوکی با بی پروایی تمام محتوای کتاب « طلوع ابر انسان » نوشته آقای مسعود رضوی که در سال ۷۸ آن را به پایان رسانیده و در سال ۸۱ از طرف انتشارات نقش جهان به چاپ رسیده به نام خودشان و با عنوان دست نوشته های شخصی شان در وبلاگ « نقد و بررسی آثار و اندیشه های نیچه » در قاب و ویترین کرده اند. موضوعی که سالها فکر و اندیشه و تحقیق ، کارو زحمت طاقت فرسای تحقیقی آقای رضوی برای آن صرف شده را به این آسانی غصب و تملک فرموده اند. حضرت احسان گزوکی صبح از خواب بیدار شده متخصص نیچه شناسی، فلسفه تاریخ و هنر شده . گمان فرموده اند که با ارئه مطلب دیگران و صرف دستبرد و تحریف در محتوای آن می توان یک شبه نویسنده شد. به تصوير زير توجه كنيد:براي نمونه ، مطلبي تحت عنوان ‹‹ نيچه ، هيتلر و نازيسم ›› كه ايشان تحريف و به متن اصلي افاضه فرموده اند در كادر مشكي قابل مشاهده است.

حديث عشق

هوالمحبوب سلام مطالب جالبی بود موفق باشی نزدیک است خدا ودست یافتن به او دشوار اما هر آنجا که خطر است نجات دهنده نیز سر بر می دارد من به روزم یه سری بزن مرسی موفق باشید

حديث عشق

هوالمحبوب سلام من آپم یه سری بزن مرسی زندگي تنگناي ماتم بود گل گلزار او همين غم بود او گلي را به سينه ي من كاشت كه بهارش خزان نخواهد داشت ! موفق باشید